Simin Metal sektöründe 20 yıllık bir deneyimle bilgisini ve varlığını alüminyum ürünler üzerine kurmuş, alüminyum profil ve sistemleri ile alüminyum aksesuar tedarikinde dünya markaların ürünlerini ihraç eden bir alüminyum şirketidir. Firmamız endüstriyel anlamda inşaat ve yapı sektörüne alüminyum profil ve aksesuar ürünlerinin satışını yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden beri kaliteli ürün ve güvenilir hizmet alt yapısı ile satışlarımıza devam ederek, kurumsal firmaların tercih ettiği bir işletme olarak büyüyen firmamız her gün kendini iş azmiyle yenileyerek çalışmalarını sürdürecektir.

Tesislerimiz de, getirdiğimiz ürünlerin stoklarını doğru planlayarak ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz.

Yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi ile ürünlerin ithalat ve ihracatı konusunda her geçen gün uzmanlaşan firmamız; ihtiyaçlarınıza yönelik en güvenilir firma olma yolunda ilerlemektedir.

İleriye dönük yapacağımız yatırımlar ile piyasayı yönlendiren, müşteri odaklı beklentilere yanıt veren, kolay erişilebilir, güvenilir bir firma olarak oluşturduğumuz kurum kimliğimiz ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Simin Metal genç, dinamik ve yenilikçi kadrosu ile alüminyum profil, sistem ve aksesuarları tedarik ve teknik destek alanlarında hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz; Tedarik ağımızdaki şirketlerin de etik iş yaklaşımı sahibi olmasını hem bu alanlarda hem de kendi tedarikçilerini eğitme ve tedarikçilerinin uygulamalarını denetleme konularında gelişim ve kazanım elde etmeleri ile sürdürülebilir bir tedarik zinciri hizmeti sunmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz; Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle güven ve karşılıklı faydaya dayalı, güçlü ve kalıcı ilişkiler kurmaktır.


Top